Psychoterapia w mieście Zabrze

Masz problemy i nie wiesz z kim o nich porozmawiać?
Skontaktuj się ze mną i umów wizytę

Oferta psychoterapii skierowana jest do osób doświadczających min. trudności emocjonalnych, stanów depresyjnych, trudności w relacjach z innymi ludźmi, obniżenia nastroju, lub szukających drogi do samopoznania i rozwoju osobistego. Psychoterapia pozwala na wprowadzenie trwałych zmian w życiu.
Oferuję możliwość spotkań online za pomocą popularnych komunikatorów internetowych

Umów wizytę

Kiedy życie nie jest usłane płatkami róż, czyli psychoterapia jako szansa na odbudowanie zdrowia

Każdy z nas nosi swój bagaż doświadczeń zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Nie wszyscy jednak sami radzimy sobie z problemami. Jedni potrafią już po jednym dniu uporać się z ciężką sytuacją i iść do przodu, a drudzy potrzebują znacznie więcej czasu i pomocy specjalisty. Właśnie z myślą o tych osobach został stworzony gabinet psychoterapii Energia Życiowa dla wszystkich mieszkańców takich miast jak Zabrze. Gromadzenie w sobie złych emocji i myśli w pewnym momencie prowadzi do skrajnego wyczerpania psychicznego paraliżującego działania na każdym etapie życia.

Gabinet psychoterapii otwarty dla wszystkich chcących odzyskać szczęśliwe życie

Jeśli chcesz na nowo cieszyć się życiem i budzić się każdego dnia z lepszym nastawieniem to psychoterapia jest dla Ciebie! Decydując się na pomoc specjalisty uporasz się nie tylko z ciążącymi nad Tobą problemami ale także poznasz swoje wewnętrzne ja. Kluczem do prowadzenia szczęśliwego życia jest przede wszystkim zrozumienie siebie i towarzyszących na co dzień emocji. Na tym właśnie opiera się psychoterapia – dążeniu do poprawy jakości życia poprzez zwiększenie samoświadomości.

Nie oceniamy – akceptujemy.Gabinet psychoterapii otwarty dla wszystkich

Psychoterapia prowadzona w takich miastach jak: Zabrze jest również kierowana do osób chwilowo przeżywających trudny moment. Nie możesz uporać się ze zdradą, bądź żałobą? Kiedy nadmiar negatywnych emocji staje się przytłaczający warto skorzystać z pomocy doświadczonego terapeuty. Przy zachowaniu zdrowego rozsądku i wykorzystaniu odpowiednich metod terapeutycznych pomoże Ci zrozumieć zaistniałą sytuację, a tym samym uspokoić nerwy. Nie musisz borykać się ze swoimi problemami sam. Otwarcie się przed obcą osobą daje poczucie wewnętrznej lekkości i wolności.

Napisz do Nas

Rozpocznij wędrówkę w głąb siebie w asyście certyfikowanego psychoterapeuty.

Energia Życiowa w Tobie czeka na uwolnienie

Umów wizytę
Psychoterapeuta Zabrze

Psychoterapia w mieście Zabrze – zwalcz swoje demony

Zawsze najtrudniejsze jest wykonanie pierwszego kroku. Wiele osób boi się, wizyty u psychoterapeuty. Zupełnie nie ma takiej potrzeby! Psychoterapia jest skutecznym sposobem na poradzenie sobie ze wszechogarniającym smutkiem oraz poczuciem bezradności. Już nieraz to właśnie ta metoda uratowała wielu klientów przed poważnymi działaniami o przykrych konsekwencjach. Jeśli mieszkasz w mieście Zabrze oraz okolicach i chcesz odmienić swoje życie to gabinet psychoterapii Energia Życiowa czeka właśnie na Ciebie!