Cennik

CENNIK

PSYCHOTERAPIA DLA DOROSŁYCH

Konsultacje i Psychoterapia Indywidualna | Gabinet | Skype |

USŁUGI GABINETU PSYCHOTERAPII "ENERGIA ŻYCIOWA"

RODZAJE USŁUGCENACZAS
Konsultacja Gabinet120 PLN50 MIN
Konsultacja Skype120 PLN50 MIN
Psychoterapia Indywidualna Gabinet120 PLN50 MIN
Psychoterapia Indywidualna Skype120 PLN50 MIN

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przeze mnie usług spójrz poniżej

KONSULTACJE GABINET | SKYPE

Konsultacja to spotkanie, w którym chcę poznać Twoje oczekiwania co do spotkania. Celem spotkania jest wspólnie ustalić z jakim problemem do mnie przychodzisz i aby to mogło nastąpić chcę z Tobą porozmawiać o tym, co Cię do mnie sprowadza. Ważne dla mnie jest także zebranie wywiadu, który pomoże mi jak najlepiej poznać Ciebie i historię Twojego życia, a tym samym pozwoli wybrać odpowiednią formę pomocy. Konsultacja może trwać od jednego do trzech spotkań, w zależności od indywidualnych potrzeb. Po zebraniu potrzebnych mi informacji ustalam wraz z Tobą odpowiedni kierunek dalszych działań. W razie potrzeby skieruję Cię do innego specjalisty lub ośrodka, abyś otrzymał odpowiednią dla siebie pomoc.

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Sesja odbywa się w gabinecie, gdzie wraz z Tobą omawiam podane przez Ciebie sprawy i na ich podstawie ustalamy cele do pracy terapeutycznej. Wspólnie uzgadniamy zasady terapii, częstotliwość i terminy spotkań. Ważne jest dla mnie, abyśmy omawiali poruszone przez Ciebie tematy, uczucia i przemyślenia. Całkowita dyskrecja jaką zapewniam może być pomocna w budowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Chcę zwrócić Twoją uwagę na fakt, że terapia jest procesem, który potrzebuje czasu na wprowadzenie zmian w Twoim życiu. Czas trwania terapii i częstotliwość spotkań jest bardzo indywidualną sprawą, którą ustalamy w początkowym okresie trwania terapii. Zalecam systematyczne spotkania cotygodniowe.

PSYCHOTERAPIA SKYPE

Ta forma terapii może być dla Ciebie jeśli: jesteś osobą zapracowaną, której brakuje czasu na spotkanie indywidualne w gabinecie; jesteś osobą, która z różnych przyczyn zdrowotnych, nie jest wstanie dojechać/ podejść do gabinetu; jesteś z daleka (z zagranicy, innego miasta),masz problemy z dojazdem; jesteś osobą, która z różnych względów obawia się przyjść na spotkanie osobiście. Psychoterapia przez Skype rozpoczyna się konsultacją na takich samych zasadach jak spotkanie w gabinecie. Rozmawiamy na Skype z wykorzystaniem słuchawek, mikrofonu i kamery. Wspólnie ustalamy cele do pracy terapeutycznej, zasady terapii, częstotliwość i terminy spotkań. Zalecam systematyczne spotkania cotygodniowe.

SOCIAL MEDIA

Zapraszam do obserwowania “Energii Życiowej” również w mediach społecznościowych. Dowiesz się pierwszy o nowościach na stronie. Umieszczam tam wiele treści dotyczących psychoterapii, które mogą być dla Ciebie interesujące.