TERAPIA ONLINE

Ta forma terapii może być dla Ciebie jeśli:

  • jesteś osobą zapracowaną, której brakuje czasu na spotkanie indywidualne w gabinecie;
  • jesteś osobą, która z różnych przyczyn zdrowotnych nie jest wstanie dojechać/ podejść do gabinetu;
  • jesteś z daleka (z zagranicy, innego miasta), masz problemy z dojazdem;
  • jesteś osobą, która z różnych względów obawia się przyjść na spotkanie osobiście.

Psychoterapia online przez SKYPE

Psychoterapia przez Skype lub Whats App rozpoczyna się konsultacją na takich samych zasadach jak spotkanie w gabinecie. Rozmawiamy z wykorzystaniem mikrofonu i kamery (słuchawki są dobrowolne).Ważne abyś czuł się swobodnie i miał bezpieczną przestrzeń do rozmowy. Wspólnie ustalamy cele do pracy terapeutycznej, zasady terapii, częstotliwość i terminy spotkań. Spotkania odbywają się systematyczne co tydzień.

Psychoterapeuta Online

Psychoterapeuta online jest dostępny dla Ciebie kiedy tylko potrzebujesz

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem terapii online zapraszam do umówienia się na konsultację. Na terapii online wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację, ustalimy właściwą metodę leczenia oraz określimy szacowany czas terapii. Co więcej, prowadzona przeze mnie psychoterapia online jest dostępna dla wszystkich pacjentów niezależnie od miejsca zamieszkania. Nie ma różnicy czy mieszkasz w innym mieście lub kraju.

Nie czujesz się na siłach, aby przyjść na spotkanie?Psychoterapia online to Twoje rozwiązanie

Dzisiejszy internetowy świat daje nam pełen zakres możliwości, które są wykorzystywane również gabinecie Energia Życiowa. Od teraz terapia online jest dostępna od ręki. Cała rozmowa i podjęte metody leczenia w żaden sposób nie różnią się od spotkań ambulatoryjnych. Co więcej, z takiej formy leczenia można swobodnie korzystać w każdym miejscu. Wystarczy mieć jedynie połączenie z Internetem oraz komunikator Skype czy Whats App. Ważnym aspektem psychoterapii w moim Gabinecie Energia Życiowa jest dbanie o komfort i dobre samopoczucie wszystkich pacjentów niezależnie od formy psychoterapii. Rozumiem, że niektórzy wolą opowiadać o swoich problemach w zaciszu domowym. Prywatne i znane miejsce daje poczucie bezpieczeństwa i pomaga w otwarciu się na zwierzanie zupełnie obcej osobie. Warto wiedzieć, że psychoterapia online doczekała się swoich badań i istnieją potwierdzenia na to, że jest tak samo skuteczna jak spotkania w gabinecie. Wybierając taką formę leczenia również możesz mieć pewność, że ja jako psychoterapeuta zachowam indywidualne podejście do Twojej sytuacji.

Napisz do Nas

Rozpocznij wędrówkę w głąb siebie w asyście certyfikowanego psychoterapeuty.

Energia Życiowa w Tobie czeka na uwolnienie

Umów wizytę

Terapia uzależnień online, czyli pozbądź się problemu bez wychodzenia z domu

Terapia online posiada wiele zalet dla wszystkich zainteresowanych pacjentów. Masz napięty grafik i ciężko Ci z wyprzedzeniem umówić się na spotkanie? Mieszkasz daleko, a regularne dojazdy zabierałyby Ci dużo czasu? Jak sam widzisz psychoterapia online to o wiele bardziej elastyczna opcja! Moje wieloletnie doświadczenie pokazało, że wiele osób boi się spotkania twarzą w twarz, szczególnie po trudnych przeżyciach. Terapia online prowadzona jest przy włączonej kamerce, jednak w szczególnych sytuacjach, gdy pacjent tego wymaga, może ona zostać wyłączona po uprzednim ustaleniu z terapeutą. Doskonale wiem, że wiele osób mających poważne problemy może czuć potrzebuję rozmowy z psychoterapeutą w danej chwili. To właśnie jest możliwe dzięki spotkaniom internetowym. Psychoterapia jest trudnym krokiem dla wielu osób bojących się, co pomyślą inni. Teraz nie musisz się tym martwić. Nikt nie musi wiedzieć, że korzystasz z pomocy specjalisty. Masz prawo do dbania o swój komfort.