TERAPIA ONLINE

Ta forma terapii może być dla Ciebie jeśli:

  • jesteś osobą zapracowaną, której brakuje czasu na spotkanie indywidualne w gabinecie;
  • jesteś osobą, która z różnych przyczyn zdrowotnych nie jest wstanie dojechać/ podejść do gabinetu;
  • jesteś z daleka (z zagranicy, innego miasta), masz problemy z dojazdem;
  • jesteś osobą, która z różnych względów obawia się przyjść na spotkanie osobiście.

Psychoterapia online przez SKYPE

Psychoterapia przez Skype rozpoczyna się konsultacją na takich samych zasadach jak spotkanie w gabinecie. Rozmawiamy na Skype z wykorzystaniem słuchawek, mikrofonu i kamery.
Wspólnie ustalamy cele do pracy terapeutycznej, zasady terapii, częstotliwość i terminy spotkań. Zalecam systematyczne spotkania cotygodniowe.

Psychoterapeuta Online

Psychoterapeuta online jest dostępny dla Ciebie kiedy tylko potrzebujesz

Dobry terapeuta z wykorzystaniem świata online dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci w różnych problemach. Chcesz podjąć walkę z uzależnieniem, depresją, a może wszechogarniającym poczuciem pustki? Na terapii online wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację, ustalimy właściwą metodę leczenia oraz określimy ilość koniecznych spotkań. Co więcej, prowadzona przez Energię Życiową psychoterapia online jest dostępna dla wszystkich pacjentów niezależnie od miejsca zamieszkania! Dla nas nie ma różnicy czy mieszkasz w innym mieście lub kraju. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Nie czujesz się na siłach, aby przyjść na spotkanie?Psychoterapia online to Twoje rozwiązanie

Dzisiejszy internetowy świat daje nam pełen zakres możliwości. To właśnie postanowiliśmy wykorzystać w naszym gabinecie Energia Życiowa. Od teraz terapia uzależnień online jest dostępna od ręki. Cała rozmowa i podjęte metody leczenia w żaden sposób nie różnią się od spotkań stacjonarnych. Co więcej, z takiej formy leczenia można swobodnie korzystać w każdym miejscu. Wystarczy mieć jedynie połączenie z internetem oraz komunikator Skype! Głównym celem Energii Życiowej jest przede wszystkim dbanie o komfort i dobre samopoczucie wszystkich pacjentów. Doskonale wiemy, że niektórzy wolą opowiadać o swoich problemach w zaciszu domowym. Prywatne i znane miejsce daje poczucie bezpieczeństwa i pomaga w otwarciu się na zwierzanie zupełnie obcej osobie. Warto wiedzieć, że psychoterapia online doczekała się swoich badań i istnieją potwierdzenia na to, że jest tak samo skuteczna jak spotkania stacjonarne. Wybierając taką formę również możesz mieć pewność, że terapeuta uzależnień zachowa indywidualne podejście do Twojej sytuacji oraz właściwie rozezna źródło problemu.

Napisz do Nas

Rozpocznij wędrówkę w głąb siebie w asyście certyfikowanego psychoterapeuty.

Energia Życiowa w Tobie czeka na uwolnienie

Umów wizytę

Terapia uzależnień online, czyli pozbądź się problemu bez wychodzenia z domu

Terapia uzależnień online posiada wiele zalet dla wszystkich zainteresowanych pacjentów. Masz napięty grafik i ciężko Ci z wyprzedzeniem umówić się na spotkanie? Mieszkasz daleko, a regularne dojazdy zabierałyby Ci dużo czasu? Jak sam widzisz psychoterapia online to o wiele bardziej elastyczna opcja! Wieloletnie doświadczenie gabinetu psychoterapii Energia Życiowa pokazało, że wiele osób boi się spotkania twarzą w twarz, szczególnie po traumatycznych przeżyciach. Terapia uzależnień online przeważnie prowadzona jest przy włączonej kamerce, jednak jeśli pacjent tego wymaga może ona zostać wyłączona. Doskonale wiemy, że wiele osób mających poważne problemy nieraz potrzebuje rozmowy z psychoterapeutą w danej chwili. To właśnie jest możliwe dzięki spotkaniom internetowym! Psychoterapia jest trudnym krokiem dla wielu osób bojących się co pomyślą inni. Teraz nie musisz się tym martwić. Nikt nawet nie musi wiedzieć, że korzystasz z pomocy specjalisty. O wszystkim powiesz wtedy kiedy poczujesz się na siłach!