Praca terapeutyczna

W pracy terapeutycznej najbliższe jest mi podejście humanistyczne, wyróżniające wyjątkowość i indywidualność klienta oraz wydobywające i doceniające jego potencjał. W zakresie psychoterapii uzależnień ukończyłam specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków realizowane przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Katowicach. Uzyskałam certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie (numer certyfikatu SP/928/2014).

Doświadczenie kliniczne

Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, zdobyte w placówkach opieki zdrowotnej. Dodatkowo systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach z zakresu psychoterapii.

Bezpieczeństwo i komfort

Jako psychoterapeuta humanistyczny dokonam wszelkich starań, aby towarzyszyć Ci w przeżywanych emocjach. Chciałabym, abyś wypowiadając swoje myśli i przekonania czuł się bezpiecznie i komfortowo. Postaram się poprzez zastosowanie odpowiednych metod terapeutycznych dobranych specjalnie dla Ciebie poszerzył świadomość siebie co z czasem ma szansę zaoowocować na poprawę komfortu życia.

POSTAWA OTWARTOŚCI

Czym jest dla mnie psychoterapia?

Psychoterapia to dla mnie towarzyszenie drugiemu człowiekowi nie tylko poprzez rozmowę, ale także postawę otwartości , uważności i ciekawości do klienta. Staram się dążyć by każda relacja z drugą osobą była dobrym doświadczeniem. Dobra relacja wg. mnie polega na:

  • zaufaniu
  • akceptacji
  • szacunku
  • szczerości
  • zrozumieniu
ZOBACZ OFERTĘ

ODKRYWANIE POTENCJAŁÓW

Relacja terapeutyczna

Doświadczanie relacji terapeutycznej jest dla mnie szczególnym czasem, w którym klient dzięki poznawaniu i lepszemu rozumieniu siebie oraz odkrywaniu własnych potencjałów, odnajduje w sobie zdolności do samorealizacji i dokonuje konstruktywnych zmian w swoim życiu. Istotnym elementem psychoterapii jest dawanie klientowi wsparcia w pokonywaniu życiowych trudności.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Moje certyfikaty