Terapeuta z miasta Ruda Śląska pomoże Ci w przezwyciężeniu największych słabości

Zaburzenia zdrowia psychicznego mogą dotknąć każdego z nas. Każdy człowiek przeżywa wydarzenia na swój własny sposób, stąd wszyscy mamy prawo do czucia się źle. Jednak gdy stan ten utrzymuje się zbyt długo, a na Twoich barkach pojawiają się kolejne ciężary, to znak że czas poszukać pomocy. Jeszcze do niedawna, tematyka chorób i zaburzeń psychicznych uchodziła w kraju za temat tabu – dziś, przy pomocy licznych organizacji terapeutycznych, odchodzi się od takiego myślenia.

Dobry psychoterapeuta nie ocenia, on rozumie! Taką pomoc znajdziesz w Energii Życiowej

Psychoterapia to poważny krok, dlatego już samo zdecydowanie się na podjęcie leczenia stanowi kamień milowy w drodze do odzyskania radości z życia. Energia Życiowa to przestrzeń, w której możesz po kolei zacząć odkładać sprawy ciążące na Twych barkach, pracować nad nimi i już nigdy do nich nie powracać. Razem wypakujemy Twój bagaż doświadczeń, rozplątując kłębiące się w Twojej głowie myśli. Możesz płakać, krzyczeć, milczeć…okazywać prawdziwe emocje. Pomożemy Ci w znalezieniu właściwej drogi.

Nie oceniamy – akceptujemy.Czas przestać bać się mówić o tym, jakie emocje Ci towarzyszą

W Energii Życiowej nikt nie zlekceważy Twojego problemu – jeżeli coś jest dla Ciebie ważne, dla nas również. Sprzeciwiamy się ocenianiu; akceptujemy pacjentów takimi, jacy są, widząc w nich dobro. Gabinet psychoterapii powstał w miejscu takim jak Ruda Śląska, aby zapewnić szerszy dostęp do opieki terapeutycznej każdemu, kto tylko uzna, że jej potrzebuje. To Ty stawiasz pierwsze kroki – my stoimy obok, gotów by Cię złapać. Psychoterapia to proces pełen wzlotów i upadków; pełen przemian dziejących się przede wszystkim w sferze emocjonalnej. Z radością potowarzyszymy Ci podczas wędrówki w głąb siebie, będąc z Tobą zawsze; w momencie postępu, potknięcia, zawahania, strachu, radości czy smutku.

Napisz do Nas

Rozpocznij wędrówkę w głąb siebie w asyście certyfikowanego psychoterapeuty.

Energia Życiowa w Tobie czeka na uwolnienie

Umów wizytę
Poradnia leczenia uzależnień - Psychoterapeuta Ruda Śląska

Terapia to żaden wstyd. Drzwi gabinetu psychoterapii w Rudzie Śląskiej stoją przed Tobą otworem

Poznaj siebie bliżej i odkryj mechanizmy swoich zachowań – nawet jeżeli teraz nie czujesz się na siłach, pamiętaj, że stale jesteśmy gotowi do pomocy. Wystarczy tylko jeden krok.
Poradnia leczenia uzależnień w Rudzie Śląskiej

Psychoterapia Ruda Śląska (FAQ) - najczęstsze pytania

Oferujemy profesjonalną pomoc z zakresu profilaktyki uzależnień, poświadczoną certyfikatem uzyskanym przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Katowicach. W Energii Życiowej otrzymasz specjalistyczną pomoc i szansę, by wyjść z nałogu. Nie oceniamy – pomagamy Ci w trudnościach związanych z uzależnieniem. Rozumiemy, że jest Ci ciężko – razem wymyślimy wyjście z tej przytłaczającej sytuacji.

Na pierwszej wizycie poznamy siebie i opracujemy wstępny zarys planu, jaki powoli będziemy wdrażać podczas kolejnych sesji. Nie musisz specjalnie przygotowywać się do wizyty. Pierwsze spotkanie polega przede wszystkim na słuchaniu – o Tobie, twojej sytuacji i aspektach, które przyczyniły się do Twojej obecności w gabinecie. Nie ma jednak właściwego lub obowiązującego schematu wizyty. Podejdź do tego jak do rozmowy z przyjaciółką.